نمایش«کارگران مشغول کارند»در جشنواره‌ای به همت مایکل مور

مانی حقیقی،در جشنواره‌ای در ایالت میشیگان که هفته اول اگوست (شهریور ماه) به همت مایکل مور برگزار می‌شود،حضور خواهد داشت.
در این جشنواره که به صورت غیر رقابتی برگزار می‌شود،فیلم کارگران مشغول کارند آخرین ساخته مانی به نمایش درخواهد آمد.
مایکل مور که فیلم کارگردان مشغول کارند را در جشنواره ترابیکا نیویورک دید،طی تماسی با مانی حقیقی از او برای حضور و نمایش فیلمش در این جشنواره دعوت کرد.
این فیلم که آخرین ساخته حقیقی بعد از آبادان است،تاکنون در جشنواره معتبر برلین و ترابیکا به نمایش درآمده ودرجشنواره‌های دیگری همچون کاروویواری، آرشیو بلژیک و ... به نمایش درخواهد آمد.
کارگران مشغول کارند براساس ایده‌ای از عباس کیارستمی و فیلمنامه‌ای از مانی حقیقی داستان چهاردوست قدیمی است که در جاده کوهستانی با پاره سنگی بزرگ و غریب روبرو می‌شوند.
در فیلم کارگران مشغول کارند سه نقش اصلی فیلم را نابازیگرانی بازی می‌کنند که با سینما آشنا هستند از جمله محمود کلاری (فیلمبردار) احمد حامد (تهیه کننده) و امید روحانی (منتقد) و در کنار آنها آتیلا پسیانی چهارمین نقش محوری این فیلم را بازی می‌کند و فاطمه معتمدآریا،رضا کیانیان،مهناز افشار نقشهای فرعی دارند.
حقیقی اواخر تیر ماه،فیلمبرداری دو فیلم مستند درباره داریوش مهرجویی را آغاز خواهد کرد. یکی از این فیلمها درباره زندگی مهرجویی و دیگری درباره فیلم هامون است.فیلمبرداری این دو فیلم را هومن بهمنش برعهده خواهد داشت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.