توصیه‌های «دیوید کراننبرگ» به فیلمسازان جوان

دیوید کراننبرگ، فیلمساز معتبر کانادایی با چهارمین پروژه فیلم کوتاه Make It همکاری می‌کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این برنامه آموزشی که برای افراد آماتور طراحی شده است، این امکان را به آنها می‌دهد که در کنار هم و با راهنمایی کراننبرگ یک فیلم کوتاه بسازند.
کراننبرگ قرار است به عنوان تهیه کننده اجرایی در ساخت این فیلم که نقشه نام دارد، همکاری و هموطنانش را در ساخت این فیلم کمک کند.
کراننبرگ در گفت‌وگویی با سایت «مووی میکر» درباره تصمیم خود برای همکاری با این پروژه گفت: با وجود این که سال‌های پرکاری را اخیرا گذرانده‌ام، اما از سال 2005 در جریان تاسیس و رشد پروژه Make It بودم. من تحت تاثیر فیلم‌هایی که در سه سال گذشته ساخته شد قرار گرفتم و خوشحالم به جمعی می‌پیوندم که مشتاق آغاز فعالیت فیلمسازی هستند.
به جز مردم عادی، دانشجویان سینما نیز امکان مشارکت در این پروژه را دارند. کراننبرگ این کار را شیوه‌ای مناسب برای شناسایی استعدادهای جدید دانست و افزود: نظام سینمایی که می‌تواند سرمایه‌گذاری کند فرصتی را به استعدادهای ناآزموده نمی‌دهد. شما باید خودتان را ثابت کنید. این پروژه فرصتی استثنایی است و دانشجویان سخت‌کوش باید به آن بپیوندند.
وی در پاسخ به این سوال که چه توصیه‌ای به فیلمسازان جوان علاقه‌مند ورود به صنعت فیلمسازی دارد، تاکید کرد: مثل بیشتر کارها، فقط با انجام مداوم کار می‌توان پیشرفت کرد. اگر کار شما نوشتن است، بنویسید. اگر کارگردانی است، کارگردانی کنید. به همین سادگی است. به کارتان بچسبید و در حین این که مهارت و غریزه‌تان رشد می‌کند، فرصت‌ها خود را نشان می‌دهند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.