«اسپرلاک» با کارگاه داستان‌نویسی همکاری می‌کند

مورگان اسپرلاک مستندساز آمریکایی که برای مستندهای اجتماعی و سیاسی‌اش شهرت دارد، با یک کارگاه داستان و فیلمنامه نیویورکی همکاری می‌کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از هالیوود ریپورتر، بر اساس قرارداد منعقد شده، اسپرلاک و شرکت فیلمسازی‌اش دو فیلم برای کارگاه «ساب‌تکس لبز» تولید می‌کند که کارگردانی یکی از دو پروژه را خود اسپرلاک برعهده خواهد داشت.
این مستندساز که با حسابی چاقم کن مستند جنجالی‌اش درباره تاثیرات سوء محصولات مک‌دانلد شهرت یافت، قرار است سرمایه‌گذاری و فراهم کردن امکانات تولید را نیز برعهده گیرد.
ساب‌تکس را جان فیلیپ سالادین نویسنده تاسیس کرده و در آن جمعی از نویسندگان برای نوشتن داستان و فیلمنامه به شکل کارگاهی گرد هم می‌آیند.
این کارگاه اخیرا داستان فانتزی کودکانه باشگاه یتیمان را به کمپانی دیسنی و داستان ترسناک لرزش را به کمپانی بنت/رابینز فروخته است.
اسپرلاک ضمن ابراز خوشحالی از همکاری با این کارگاه، می‌گوید که این قرارداد امکان مشارکت بیشتر شرکتش در ساخت پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی را فراهم می‌آورد.
او در سال 2002 شرکت «واریر پوئتز» را تاسیس کرد و در آن علاوه بر مستند بن‌لادن در کجای جهان است؟ (به کارگردانی خود) سریال 30 روز را نیز تهیه کرده است.
او اخیرا تولید مستندی بر اساس کتاب پرفروش فریکونومیکس را به پایان برده است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.