پیام دبیر «جشنواره آسا» به مردم بم

دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انسان دوستانه آسا به مناسبت پنجمین سالروز حادثه بم و روز جهانی کمک‌های انسان دوستانه  پیام جشنواره را به مردم شهرستان بم تقدیم کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره آسا، مجید مصاحبی دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انسان دوستانه آسا گفت: یادآوری چنین روزی در اذهان مردم حادثه دیده جز یادآوری دردناک از دست دادن عزیزان و همچنین یادآوری ویرانی و خرابی نیست ، هدف از به یادآوردن این روزها حرکتی هرچند کوچک در تسکین این آلام بزرگ است.
وی افزود: امروز آنچه از ما برمی‌آید، نکوداشتن یاد آن عزیزان و هموطنان و پاس داشتن محبت بی‌دریغ مردم در گوشه گوشه‌های زمین است و اگر هدیتی هم در بضاعت خویش نداریم، گاهی به آسمان نگاه کنیم و باز هم شکر گوئیم. حکمت آفریننده آنچه هست و توان انسانیت را.
مصاحبی در ادامه اضافه کرد: پیام‌های جشنواره‌ها و همایش‌ها نباید به منظور زنده کردن اتفاقات تلخ در جامعه باش، بلکه باید هدف آن ترویج فرهنگ انسان دوستی و کمک به همنوع باشد.
دبیر نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انسان دوستانه آسا تصریح کرد: با توجه به اینکه یکی از موضوعات اصلی جشنواره سایه‌های سپید است که شامل فیلم‌هایی است که به تسکین آلام بشری و کمک به حادثه دیدگان بلایای طبیعی و غیرطبیعی می‌پردازد، امید آن است که جشنواره فیلم‌های انسان دوستانه با نمایش این فیلم‌ها، حس همدردی و همنوع دوستی را به مردم حادثه دیده بم ابراز کند.
نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انسان دوستانه آسا ۷ تا ۱۱اردیبهشت 88 برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان «جشنواره آسا» معرفی شدند

  برگزیدگان «جشنواره آسا» شب گذشته طی مراسمی در سینما فلسطین تهران معرفی شدند.
 • تمدید مهلت شرکت در «جشنواره آسا»

  تمدید مهلت شرکت در «جشنواره آسا»

  مهلت ارسال آثار به نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انسان دوستانه آسا تا پایان دی‌ماه تمدید شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری نخستین جشنواره آسا، با توجه به استقبال گسترده فیلمسازان مهلت شرکت در این جشنواره که پیش از این تا ۱۵ دی‌ماه اعلام شده بود تا پایان دی‌ماه تمدید شد.
 • «ناصر صفاریان» به عنوان یکی از سفیران آسا برگزیده شد

  «ناصر صفاریان» به عنوان یکی از سفیران آسا برگزیده شد

  مستندساز و منتقد سینما ناصر صفاریان از سوی نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انسان دوستانه به عنوان یکی از سفیران آسا برگزیده شد.
 • تقدیر ویژه جشنواره فیلم‌های انسان دوستانه از «آسا شهر»

  نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انسان دوستانه آسا به منظور ترویج و نهادینه کردن ارزش‌های معنوی و انسان دوستانه از برجسته ترین استان و یا شهر فعال در امور انسان دوستانه تقدیر و تجلیل به عمل خواهد آورد.
 • سفیران «جشنواره آسا» معرفی می‌شوند

  نخستین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های انسان دوستانه با هدف انتقال هر چه بیشتر پیام انسان دوستی و تقریب ادیان الهی و مذاهب اسلامی، سفیرانی با نام آسا معرفی خواهد کرد.
آخرین خبرها