تهیه کننده «بنجامین باتن» مستند می‌سازد

فرانک مارشال تهیه کننده مشهور هالیوود با یک مستند ورزشی کارگردانی را نیز تجربه می‌کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از هالیوود ریپورتر، این مستند حق بازی نام دارد و برای مجموعه 30 برای 30 شبکه تلویزیونی ESPN ساخته می‌شود.
مارشال در فیلم خود یوهان اولاف کاس قهرمان سابق اسکیت سرعت جهان و سازمان «حق بازی» او را به تصویر می‌کشد که برای ورزش کودکان در مناطق فقسر و جنگ زده جهان فعالیت می‌کند.
کاس در سال 1994 در بازی‌های زمستانی نروژ سه مدال طلا به دست آورد، اما پس از بازنشستگی تصمیم گرفت به جای استراحت، سازمانی غیر دولتی برای اشاعه ورزش میان کودکن تاسیس کند.
مارشال فیلمبرداری حق بازی را در پاکستان آغاز کرده و به زودی به آفریقا نیز سفر می‌کند تا بخشی از فعالیت‌های کاس را به تصویر بکشد.
این مستند به گفته مارشال در سال 2010 آماده می‌شود و او قصد دارد بخشی از فیلم را در المپیک زمستانی ونکوور در سال آینده فیلمبرداری کند.
مارشال که پنج بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است، تهیه کننده فیلم‌هایی مانند موقعیت عجیب بنجامین باتن، حس ششم، رنگ ارغوانی و مهاجمان صندوقچه گمشده بوده است.
مجموعه 30 برای 30 شامل 30 مستند ورزشی است و فیلمسازانی مانند اسپایک لی، پیتر برگ، بری لوینسن و باربارا کاپل فیلم‌هایی برای آن می‌سازند.
پخش این مستندها از پاییز امسال از شبکه ESPN روی آنتن می‌رود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.