جشنواره «خلیج فارس» فردا در بوشهر افتتاح می‌شود

مراسم افتتاحیه نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» فردا 30 فروردین‌ماه در بوشهر برگزار و این جشنواره رسما آغاز به کار می‌کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این جشنواره در چهار بخش فیلم کوتاه، عکس، فیلمنامه و پوستر با هدف فراهم آوردن بستری مناسب برای تبادل اندیشه‌ها، آموحته‌ها از طریق گردآوری و عرضه هدفمند آثار، کشف توانمندی‌ها و تشویق سینماگران عرصه فیلم کوتاه به ابتکار و نوآفرینی، شناسایی و معرفی استعدادها و ارج نهادن به توانمندی‌های موجود در این عرصه و تولیدات همسو با نگاهی ژرف به فرهنگ، اقلیم، قومیت‌ها و پاره فرهنگ‌های مناطق مختلف سرزمین ایران برگزار می‌شود.
در این جشنواره هنرمندان یازده استان کشور شامل استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، کرمان، مرکزی، هرمزگان، یزد و بوشهر حضور دارند.
هیات انتخاب بخش فیلم این جشنواره متشکل از پوران درخشنده، محمد درمنش و مهرداد اسکویی است که از میان 229 عنوان فیلم رسیده 38 عنوان فیلم را انتخاب و در بخش‌های دیگر هیات‌های انتخاب از میان آثار رسیده آثار منتخب را نیز انتخاب کرده‌اند.
نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» تا ۲ اردیبهشت برپا خواهد بود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان جشنواره «خلیج فارس» معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره «خلیج فارس» معرفی شدند

  برگزیدگان نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان منطقه یک «خلیج فارس» شب گذشته در مجتمع فرهنگی هنری بوشهر معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزیدگان این جشنواره با حضور ناصر باکیده مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و عکاسان، فیلمسازان، فیلمنامه نویسان در بخش‌های مختلف معرفی شدند.
 • جشنواره «خلیج فارس» فردا در بوشهر به کار خود پایان می‌دهد

  جشنواره «خلیج فارس» فردا در بوشهر به کار خود پایان می‌دهد

  فردا چهارشنبه دوم اردیبهشت‌ماه، نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان منطقه یک «خلیج فارس» در مجتمع فرهنگی هنری بوشهر با اعلام برگزیدگان به فعالیت خود پایان می‌دهد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این مراسم با حضور مهندس جعفری جلوه معاونت امورسینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناصر باکیده مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و هنرمندان برگزار می‌شود.
 • یادمان جشنواره «خلیج فارس» رونمایی شد

  یادمان جشنواره «خلیج فارس» رونمایی شد

  همزمان با افتتاح نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» صبح روز 30فروردین‌ماه از یادمان این جشنواره رونمایی شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، این مراسم با حضور هنرمندان عکاس، فیلمساز و فیلمنامه‌نویس یازده استان کشور برگزار شد.
 • امروز با پیام ناصر باکیده جشنواره «خلیج فارس» افتتاح شد

  امروز با پیام ناصر باکیده جشنواره «خلیج فارس» افتتاح شد

  نهمین جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان منطقه یک بوشهر با عنوان «خلیج فارس» امروز با حضور معاون برنامه ریزی استانداری بوشهر، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی بوشهر، مدیران انجمن سینمای جوانان ایران و بیش از 250 هنرمند از جمله منوچهر طیاب، محمد درمنش، حمیدجمدر، ساعد نیک‌ذات، اسماعیل عباسی، مینو فرشچی و ... در مجتمع فرهنگی هنری بوشهر افتتاح شد.
 • شفیعی: بوشهر برای میزبانی بیش از ۲۵۰ هنرمند آماده می‌شود

  شفیعی: بوشهر برای میزبانی بیش از ۲۵۰ هنرمند آماده می‌شود

  نمایش آثار منوچهر طیاب، کارگاه‌های مینو فرشچی، حمیدجمدر، ساعد نیک‌ذات و ... از جمله برنامه‌های جشنواره منطقه‌ای سینمای جوان «خلیج فارس» است.