مستند زندگی طراح مد ایتالیایی به جشنواره کن می‌رود

زندگی طراح مد مشهور والنتینو گاراوانی با مستند والنتینو: آخرین امپراتور به روی پرده بزرگ سینما می‌آید.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» رسانه‌های جمعی از پارک سیتی، محل برگزاری جشنواره ساندنس خبر دادند که این مستند را مت تیرنائر، خبرنگار ویژه مجله ونیتی فیر کارگردانی کرده و احتمالا برای اولین بار در جشنواره کن 2008 به نمایش درمی‌آید.
تیرنائر که نخستین تجربه کارگردانی خود را رقم زده، برای ساخت این مستند حدود دو سال وقت صرف کرده و بیش از 250 ساعت فیلم از والنتینو و اطرافیانش فیلم گرفته است.
او که در این فیلم، دوران حرفه‌ای 45 ساله طراح مد مشهور را روایت می‌کند، به رویترز گفت: ما اجازه یافتیم وارد حلقه دوستان نزدیک او شویم، اما مجبور شدیم مدت زیادی باقی بمانیم تا بتوانیم لحظه‌های خوب را شکار کنیم.
یه گفته این روزنامه نگار، والنتینو توسط حلقه نزدیک دوستان و کارمندانش احاطه شده، اما عاقبت گارد آنها پایین آمد و فراموش کردند که یک گروه فیلمبرداری اطراف‌شان مشغول کار کردن است.
والنتینو: آخرین امپراتور فراتر از حرفه این طراح مد، زندگی شخصی او را نیز کاوش می‌کند و او را به عنوان یک چهره مستقل و منحصر بفرد در پایان دورانی از طراحی مد نشان می‌دهد.
این مستند با دوربین‌های HD و به شیوه واید اسکرین فیلمبرداری شده و سازندگان می‌کوشند آن را اولین بار در شصت و یکمین دوره جشنواره کن به نمایش بگذارند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها