ویزدوم در کنار تهیه کننده «اسپرسو»

یک فیلم کوتاه آخرین نقش‌آفرینی «نورمن ویزدوم» است

فیلم کوتاهی که به احتمال فراوان آخرین نقش‌آفرینی نورمن ویزدوم، کمدین مشهور و کهنه‌کار انگلیسی خواهد بود، با استقبال خوبی در سراسر جهان روبه‌رو شده است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ویزدوم 92 ساله در این فیلم در نقش یک کشیش ظاهر شده که در یک کافه مورد حمله یک مگس قرار می‌گیرد.
این فیلم ده دقیقه‌ای را که اسپرسو نام دارد، کوین پاویس در ماه ژانویه در شهر برامس‌گروو کارگردانی کرده و داستان اشخاصی را روایت می‌کند که در طول یک روز پشت میزی در یک کافه می‌نشینند و با ماجراهای مختلفی روبه‌رو می‌شوند.
دی‌وی‌دی فیلم ماه اوت عرضه شد و سود حاصل از فروش آن به موسسه حمایت از بیماران سرطانی مک‌میلان تعلق می‌گیرد.
نایجل داوی، تهیه کننده این فیلم روز گذشته اعلام کرد که تا به حال هزار نسخه از دی‌وی‌دی این فیلم فروش رفته و حدود 5هزار پوند سود داشته است.
در این فیلم که با 8هزار پوند ساخته شده است، جمعی دیگر از بازیگران سرشناس و نوظهور بریتانیا در کنار ویزدوم ایفای نقش کرده‌اند.
خانواده این کمدین برجسته اعلام کرده‌اند که اسپرسو آخرین فیلم او خواهد بود. ویزدوم از نوعی بیماری روانی به دلیل سالخوردگی رنج می‌برد.
به این ترتیب کارنامه بازیگری سر نورمن ویزدوم که از دهه 1940 فعالیت سینمایی خود را آغاز کرد، با یک پروژه خیریه به پایان می‌رسد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.