جشنواره دوبی با «بادبادک‌باز» تمام می‌شود

فیلم جدید مارک فورستر با بازی همایون ارشادی به عنوان فیلم اختتامیه چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم دوبی انتخاب شد.
اسکرین دیلی اعلام کرد این فیلم بر مبنای رمان معروف خالد حسینی ساخته شده و داستان مردی به نام امیر است که در دوران حکومت طالبان پس از سال‌ها زندگی در کالیفرنیا به کشور خود افغانستان بازمی‌گردد تا به دوست دوران کودکی خود حسن که پسرش به دردسر افتاده کمک کند.
خالد عبدالله، زکریا ابراهیمی، علی دانش بختیاری و احمدخان محمودزاده از دیگر بازیگران فیلم بادبادک‌باز هستند که فیلمنامه آن را دیوید بنیوف فیلمنامه‌نویس فیلم‌های مطرح ساعت 2۵، تروا و بمان نوشته است. این فیلم از 1۴ دسامبر (23 آذر) به طور محدود در سینماهای آمریکای شمالی اکران می‌شود.
مگان کالیگان، رئیس بخش بازاریابی و تبلیغات پارامونت ونتیج، پخش‌کننده فیلم در این باره گفت: از اینکه بادبادک‌باز به عنوان فیلم اختتامیه جشنواره فیلم دوبی انتخاب شده مفتخریم و خوشحالیم که این فیلم را در اختیار تماشاگران در سراسر دنیا قرار دهیم.
چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم دوبی تا ۱۶ دسامبر (2۵ آذر) ادامه دارد. امسال ۱۶ فیلم اولین‌بار در دنیا در این جشنواره پخش می‌شود. در بخش مسابقه فیلم‌های بلند 11 فیلم حضور دارند. از ایران دو فیلم حافظ (ابوالفضل جلیلی) و آن سه (نقی نعمتی) در بخش سینمای جهان به نمایش درمی‌آید. جشنواره فیلم دوبی یکشنبه گذشته با فیلم مایکل کلیتن با بازی جرج کلونی آغاز شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.