سئونگ هوی چو، عامل کشتار ویرجینیا

موفقیت فیلم کوتاه ملهم از کشتار در ویرجینیا

فیلم کوتاهی که با الهام از کشتار ماه آوریل دانش‌آموزان کالج ویرجینیاتک در آمریکا ساخته شده، توانست در جشنواره‌ای در نیوزلند جوایز اصلی را از آن خود کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این فیلم به شکل گروهی توسط دانش‌آموزان 9 تا 13 ساله مدرسه‌ای در نیومارکت نیوزلند ساخته شده و در مسابقه فیلم کوتاه یوس‌تاون جایزه بهترین فیلم، بهترین تدوین و بهترین موسیقی را به دست آورد.
این فیلم که بیشتر صحنه‌های آن در مدرسه محل تحصیل سازندگان ساخته شده است، یک فیلم نام دارد و به شکل غیر مستقیم اشاره‌هایی به کشتار مدرسه‌ای در آمریکا به دست سئونگ هوی چو دانش‌آموز کره‌ای دارد.
نیک باریج یکی از کارگردان‌های فیلم می‌گوید: ما وقایع ویرجینیاتک را دقیقا دنبال نکردیم. اما فکر می‌کنم به ماهیت آنچه اتفاق افتاد نزدیک شدیم.
به گفته او، این فیلم نوعی بزرگداشت برای قربانیان است و می‌کوشد فرهنگ اسلحه و خشونت را نه تنها در آمریکا، بلکه کلیه جوامع به تصویر بکشد.
یک فیلم ماجرای یک فرد مسلح در یک کمپ را به تصویر می‌کشد و در یک صحنه به شکل غیر مستقیم از یک استاد سالخورده کالج ویرجینیاتک تجلیل می‌کند که برای محافظت از شاگردانش کشته شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.