دو واحد تکثیر غیرمجاز محصولات سینمایی پلمپ شد

تیم عملیاتی مبارزه با سرقت و تکثیر غیرمجاز محصولات سینمایی در ادامه طرح مبارزه با توزیع و قاچاق آثار سینمایی 18 هزار سی‌دی غیرمجاز را در نقاط مختلف تهران کشف و ضبط کردند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی موسسه رسانه‌های تصویری، تیم عملیاتی مبارزه با سرقت و تکثیر غیرمجاز محصولات سینمایی با حضور در مناطق گوناگون غرب تهران با متخلفین و فروشندگان آثار سینمایی غیرمجاز برخورد قانونی و میزان قابل توجهی از محصولات شبکه‌های قاچاق آثار سینمایی را جمع‌آوری و ضبط کردند.
این تیم در ادامه طرح مبارزه با توزیع و قاچاق آثار سینمایی با حضور گسترده در مناطق گوناگون شهر تهران 18 هزار سی‌دی غیرمجاز سینمایی را کشف و ضبط کردند. همچنین در بازرسی از بیش از 30 واحد صنفی عرضه‌کننده محصولات فرهنگی در مناطق غرب تهران 10 واحد صنفی اخطار گرفتند و دو واحد متخلف هم پلمپ و محصولات غیرمجاز آنها ضبط شد.
پیش از این در طرح مبارزه با سرقت و تکثیر غیرمجاز محصولات سینمایی و سمعی و بصری که با حضور 10 تیم متشکل از نمایندگان معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه رسانه‌های تصویری معاونت سینمایی از چندماه گذشته آغاز به کار کرده، ۴۵ هزار نسخه سی‌دی غیرمجاز جمع‌آوری و بیش از ۵0 واحد صنفی متخلف عرضه‌‌کننده محصولات فرهنگی پلمپ شدند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.