ستاره سینمای هند در فیلم کوتاه تبلیغاتی

پس از فلج اطفال، این بار نوبت برق دزدی است تا پای بزرگترین ستاره تاریخ بالیوود را برای کمک به مقام های دولتی ایالت اوتار پرادش به میان بکشد.
قرار است آمیتاب باچان به زودی با حضور در یک فیلم بسیار کوتاه تبلیغاتی از مردم بخواهد دست از برق دزدی بردارند و به قانون احترام بگذارند. فوق ستاره سینمای هند که عضو شورای توسعه ایالت اوتار پرادش نیز هست، در این فیلم 45 ثانیه ای به مردم اعلام می کند دزدیدن برق یک جنایت اجتماعی است و پیامدهایی بسیار جدی برای خود آنان و سایر مردم جامعه دارد.
دیپاک سینگال، رییس اداره برق اوتار پرادش در این مورد گفت: باچان بزرگ در فیلمی کوتاه برای ما ایفای نقش کرده تا به واسطه آن پیامی علیه برق دزدی به مخاطبان بدهد. ما اطمینان داریم که مردم به زودی خواهند فهمید چرا جلوگیری از برق دزدی برای همه ما اهمیت دارد. این فیلم تلاش می کند به مردم عادی بفهماند اگر برق دزدی به همین منوال ادامه یابد، به زودی روزی فراخواهد رسید که همه از کمبود نیروی الکتریسیته قحطی زده شوند. ضمن اینکه اگر کسی به اتهام برق دزدی دستگیر شود، بی تردید به زندان می افتد.
پیش از این، آمیتاب باچان در فیلمی تبلیغاتی ظاهر شده بود که هدف آن آگاهی دادن مردم ایالت اوتار پرادش درباره بیماری فلج اطفال بود. مقام های رسمی این ایالت هند اعلام کرده اند هر ماه حدود 10 درصد از نیروی برق دزدیده می شود که ارزشی معادل 750 میلیون روپیه دارد. در حالی که انتظار می رود فیلم تبلیغاتی باچان روی مردم عادی تأثیر بگذارد، اما بسیاری از صنایع قدرتمند ایالت اوتار پرادش برق دزدی را به صورت رسمی و در روز روشن انجام می دهند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.