شب فیلم های کوتاه در برلین

یک روز مانده به آغاز پنجاه و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم برلین، شب فیلم کوتاه EMERGEANDSEE 22 اثر را به نمایش می گذارد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این برنامه به نوعی مقدمه ای برای یکی از بزرگترین رویدادهای سینمایی جهان محسوب می شود و امکان نگاهی اجمالی به حاصل کار هنرمندان و فیلمسازان جوان آینده دار را فراهم می کند. (ادامه...)
در این شب فیلم های کوتاه منتخب از مدارس سینمایی به نمایش درمی آیند و یک هیات داوری چهار نفره بهترین فیلم را معرفی می کند. به علاوه یک نمایشگاه اینستالیشن آثار دانشجویان کالج های هنری از سراسر جهان را در معرض دید قرار می دهد.
فیلم های پذیرفته شده در این برنامه از مدارس سینمایی کشورهای آلمان، انگلستان، آمریکا، استرالیا، نروژ، اسرائیل، مجارستان، ایرلند و فرانسه هستند.این برنامه امشب 9 فوریه برگزار می شود.
موسسه
EMERGEANDSEE یک تشکیلات غیر انتفاعی است که در زمینه ترویج و پیشرفت فیلم های دانشجویی فعالیت می کند. این موسسه در سال 2000 تاسیس شد و در این سال ها فیلم های کوتاه داستانی، مستند و انیمیشن را در نمایش های بزرگ در جشنواره های برلین، لندن و بوداپست در معرض دید قرار می دهد. نمایش فیلم های کوتاه دانشجویی در رویدادی مانند جشنواره برلین و رقابت میان آن ها جنبه تشویقی دارد. اطلاعات بیشتر درباره این موسسه در وب سایت www.emergeandsee.org فابل دسترسی است.
پنجاه و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم برلین از فردا آغاز می شود و تا 20 فوریه ادامه خواهد داشت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.