5 فیلمساز ایرانی به کمپ استعدادهای جوان برلین می روند

5 فیلمساز جوان ایرانی برای شرکت در سومین کمپ استعدادهای جوان برلین انتخاب شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» امسال 2388 سینماگر جوان از 108 کشور جهان متقاضی شرکت در این کمپ بودند که سهم ایران از این تعداد متقاضی 11 نفر بود و در نهایت 530 نفر از 90 کشور انتخاب شدند. (ادامه...)
بر اساس این گزارش دلارام کارخیران، پژمان مظاهری پور، محمود رمضانی و محمد رمضانی در برنامه عمومی کمپ و آیت نجفی در بخش مسابقه فیلم های کوتاه درباره فوتبال شرکت می کنند.
فیلمسازان جوانی که فیلم هایشان در  بخش فوتبال پذیرفته شده است، علاوه بر حضور در سومین کمپ، به مدت یک هفته در جام جهانی فوتبال 2006 آلمان مهمان برگزارکنندگان خواهند بود.
سال گذشته 5 سینماگر ایرانی(مهرداد اسکویی، مسعود بخشی، فیما امامی، اعظم نجفیان و کریستف رضاعی) و در سال 2003 علی محمد قاسمی برای شرکت در این کمپ انتخاب شده بودند.
سومین کمپ استعدادهای جوان برلین طی 6 روز یعنی 24 تا 29 بهمن(12 تا 17 فوریه) همزمان با جشنواره برلین در خانه فرهنگ های جهان برگزار می شود و در این مدت شرکت کنندگان با موضوع های اساسی فیلمسازی، ابزار و تکنولوژی و بازارهای جدید سینمایی آشنا می شوند. اطلاعات بیشتر درباره برنامه های این کمپ در وب سایت www.berlinale-talentcampus.de وجود دارد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.