تالار وحدت میزبان ضیافت بزرگ منتقدان و سینماگران ایران

فردا در جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران در تالار وحدت چهره‌های برتر سی سال سینمای انقلاب اسلامی معرفی می‌شوند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» یزدان عشیری مدیر روابط عمومی جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران با اعلام این خبر افزود: جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران فردا ساعت 8:30 شب در تالار وحدت با حضور منتقدان و نویسندگان سینمای ایران، روزنامه نگاران، کارگردانان، تهیه‌کنندگان، بازیگران و سینماگران، مدیران و مسئولین سینمایی، معاونین ارشاد و مدیران معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای شهر تهران و هنرمندان برگزار می‌شود.
وی گفت: 10 منتقد برگزیده سینمای ایران، برترین کارگردانان شش ژانر سینمای دفاع مقدس، کمدی، ملودرام، کودک و نوجوان، اجتماعی، دینی و استعلایی، بهترین فیلمهای کوتاه و مستند با  داوری 200 منتقد و نویسنده سینمایی معرفی خواهند شد.
به گفته عشیری، بزرگداشت و قدردانی دو تن از منتقدان پیشکسوت زاون قوکاسیان و طهماسب طلح‌جو و تقدیر از برگزیدگان جشنواره بین المللی فیلم فجر و تجلیل از روسای پیشین انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران از دیگر برنامه های این جشن است.
یزدان عشیری افزود: در جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران از سه تن از مدیران ارشد عرصه فرهنگی اجتماعی تقدیر و قدردانی به عمل می‌آید.
مدیر روابط عمومی جشن بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران معرفی پنج بازیگر برتر زن و مرد 30 سال اخیر، سه تهیه کننده برتر و سه فیلم نامه نویس برتر از جمله برنامه‌های این جشن اعلام کرد و گفت: پیش بینی اجرای موسیقی توسط شهرام ناظری و همچنین ساخت دکور مراسم توسط محسن شاه ابراهیمی و کارگردانی وله‌ها و فیلم ها و تیزر مراسم توسط مهدی کرم پور، شهرام مکری، وحید زارع زاده و حمید هنری از ویژگی‌های دیگر این گردهمایی بزرگ منتقدان و نویسندگان سینمای ایران است.
وی گفت: به نوعی می‌توان عنوان کرد که همه خانواده سینمای ایران و جامعه منتقدان و نویسندگان سینمایی کشور فردا در جشن ضیافت منتقدان حضور خواهند داشت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.