46 فیلم در رقابت فیلم کوتاه جشنواره «ترایبکا»

46 فیلم کوتاه در شش برنامه موضوعی در جشنواره فیلم ترایبکا به نمایش درمی‌آیند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره که از 22 آوریل تا 3 می در شهر نیویورک برگزار می‌شود، امسال 2463 فیلم کوتاه از کشورهای مختلف دریافت کرده بود.
مگی کیم، برنامه‌ریز بخش فیلم کوتاه جشنواره با بیان این که برنامه امسال نمایشگاه قدرتمندی از صنعت فیلم کوتاه است از این که به واسطه توسعه جایگاه‌های دیجیتال، فیلم‌های کوتاه امکان دیده شدن بیشتری می‌یابند، ابراز خوشحالی کرد.
امسال به فیلم‌های کوتاه برگزیده جشنواره بیش از 15 هزار دلار جایزه تعلق می‌گیرد و آثار برگزیده در رشته‌های فیلم کوتاه داستانی، مستند کوتاه و فیلم دانشجویی از سوی سه هیات داوری مستقل معرفی می‌شوند.
امسال ترکیبی از فیلمسازان جوان و باتجربه در مسابقه فیلم کوتاه جشنواره شرکت دارند و فیلمسازانی مانند جبسون داسیلوا، بریان دورنین، پائولا گایتان، کن جیکوبز و مارک استریت برای بار دوم به ترایبکا بازگشته‌اند.
فیلمی داستانی ساخته تام اورت اسکات و مستند کوتاهی که راوی آن ریچارد گر بازیگر مشهور آمریکایی است، از جمله آثار کوتاه شاخص جشنواره هستند.
امسال به جز فیلم‌های آمریکایی، کارهایی از کوبا برزیل، نروژ، ایتالیا، کره جنوبی و استرالیا در جشنواره ترایبکا به نمایش درمی‌آیند.
رابرت دنیرو و دو تن از دوستانش این جشنواره را پس از حمله تروریستی به برج‌های تجارت جهانی برای بازگرداندن رونق به منطقه منهتن تاسیس کردند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.