پاریس هیلتون و آدرین پتی در تورنتو

مستند «پاریس هیلتون» در تورنتو روی پرده رفت

پاریس، نه فرانسه، مستند درباره پاریس هیلتون، بازیگر و خواننده جنجالی عاقبت پس از کش و قوس‌های فراوان روز گذشته در جشنواره فیلم تورنتو به نمایش درآمد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از اسوشیتد پرس، آدرین پتی سازنده این مستند توانسته درباره مسائل مختلف زندگی او با خودش و اطرافیانش صحبت کند.
هیلتون که دختر میلیاردر سرشناس آمریکایی است، در این مستند می‌گوید: من اساسا مورد قضاوت هستم و آنها این شخصیت کاذب را از من ساخته‌اند و در این باره کاری از دست من برنمی‌آید.
پتی در نشست پرسش و پاسخ با رسانه‌ها پس از نمایش فیلم گفت: شگفت‌انگیز است که این زن یک موجود انسانی است و این که مردم می‌توانند آن‌قدر ظالم باشند که این نکته را فراموش کنند.
او همچنین گفت که رسانه‌ها از اخبار مربوط به زندگی هیلتون اشباع شده‌اند و به همین دلیل دیدن رویه دیگری از او هیجان‌انگیز است.
این مستندساز علاوه بر گفت‌وگو با هیلتون و همراهی با او در جلسات کاریش و سفرش به ژاپن، با والیدن او، خواهرش و برخی آشنایانش مانند الیوت مینتز ناشر و شخصیت‌هایی مانند دانلد ترامپ مصاحبه کرده است.
مستند 96 دقیقه‌ای پاریس، نه فرانسه تا چند روز پیش از آغاز جشنواره، به دلیل مخالفت هیلتون قرار نبود در تورنتو به نمایش درآید، اما عاقبت او رضایت خود را اعلام کرد.
او که برای نمایش فیلم به تورنتو رفته بود، از گفت‌وگو با خبرنگاران درباره فیلم خودداری کرد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.