«مینای شهر خاموش» در موزه هنرهای تصویری آتلانتا

مینای شهر خاموش به كارگردانی امیرشهاب رضویان، روز پانزدهم شهریورماه در موزه هنرهای تصویری شهر آتلانتای آمریكا به نمایش درمی‌آید.
این فیلم همزمان با نمایش عمومی آن در سینماهای تهران و شهرستان‌ها، در هشتمین حضور جهانی خود، روز پانزدهم شهریور 1387در دهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی در موزه هنرهای تصویری شهر (High Museum of Art) آتلانتای آمریکا به نمایش در می‌آید.
پیش از این مینای شهر خاموش در سی‌امین دوره جشنواره سینماگران مستقل در شهر میل‌ولی آمریکا، چهاردهمین جشنواره فیلم‌های ایرانی موزه هنرهای زیبای بوستون آمریکا، دانشگاه رایس، شهر هیوستن تگزاس، هفتمین جشنواره فیلم تیبارن، دانشگاه UCLA و سی ونهمین دوره جشنواره فیلم نشویل و هفدهمین دوره جشنواره فیلم گلدن نایت (شوالیه طلایی) روسیه، به نمایش درآمده و مورد توجه تماشاگران و منتقدان قرار گرفته است.
مینای شهر خاموش در جشنواره فیلم فجر، نامزد دریافت هفت سیمرغ بلورین بود و سیمرغ بهترین کارگردانی و سیمرغ بلورین ویژه هیات داوران برای بازیگری استاد عزت‌الله انتظامی و جوایز ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان نظام پزشکی کشور، کانون‌های فیلم و عکس دانشجویان کشور را دریافت کرد و در یازدهمین جشن سینمای ایران، نامزد سه تندیس بازیگری اول، نقش مکمل مرد و موسیقی بود که تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل به صابر ابر تعلق گرفت.
همچنین در اردیبهشت ماه امسال، دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران به مناسبت نمایش رایگان این فیلم در بم از عزت‌الله انتظامی و رضویان تقدیر کرد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.