نامزدهای جوایز سالانه برنامه‌های خبری و مستند «امی»

فهرست نامزدهای بیست وهفتمین دوره جوایز سالانه خبر و مستند «امی» توسط آکادمی ملی علوم و هنرهای تلویزیونی آمریکا منتشر شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مراسم اهدای جوایز روز 25 سپتامبر با حضور بیش از هفتصد روزنامه‌نگار، تهیه‌کننده و فعال امور رسانه‌ای در نیویورک برگزار می‌شود و برگزیدگان رشته معرفی می‌شوند.
امسال در میان رسانه‌هایی که برای برنامه‌های خبری و مستند خود نامزد دریافت جایزه هستند، شبکه PBS با سی‌وسه کاندیدا رتبه اول را کسب کرده است و پس از آن، شبکه‌های NBC با نوزده و CBS با شانزده کاندیدا قرار دارند.
پیتر پرایس رئیس آکادمی ملی علوم و هنرهای تلویزیونی همزمان با انتشار فهرست نامزدها گفت: کاندیداهای امسال کار استثنایی در پوشش اخبار مهم روز -از مناطق جنگی سراسر جهان تا خرابی توفان کاترینا- انجام داده‌اند.
وی افزود: همچنین آنها بر مسائل مهم اجتماعی مانند افزایش تعداد آمریکایی‌های بدون بیمه درمانی نور تابانده‌اند. کیفیت و وسعت گزارش در کاندیداهای امسال استثنایی است.
امسال برای اولین بار یک جایزه امی به برنامه خبری یا مستند پخش شده در رسانه‌های جدید مانند اینترنت، تلفن همراه و رسانه‌های قبل حمل اهدا می‌شود.
جایزه امی علاوه بر رسانه‌های دیداری به مطبوعات نیز تعلق می‌گیرد و امسال نیویورک‌تایمز و واشنگتن‌پست به خاطر مطالب منتشر شده در وب‌سایت‌های‌شان به ترتیب سه و دو کاندیدا دارند.
فهرست کامل نامزدهای بیست وهفتمین جوایز سالانه خبر و مستند امی در وب‌سایت www.emmyonline.tv قابل دسترسی است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها